Cabel Cam Tekstil Kartelası
Yüzeyi yapıştırıcı ile doyurunuz.  
  
TANIM
CABELLA markası ile çeşitli dekoratif desenlerde üretilmiş cam elyaf dokuma iç yüzey duvar kaplama sistemidir.

SİSTEMİ OLUŞTURAN ÜRÜNLER
1) Cabel Ultra İç ( İç Yüzey Düzeltme Macunu )
2) Cabel Star Astar ( Saten Alçı / Macun Yüzey Astarı )
3) Cabel Tex Yapıştırıcı
4) Cabel Tex ( Cam Elyaf )
5) Cabel Tex Astar
6) Son Kat İsteğe Bağlı Olarak ;
a- Cabel Tex Satin ( İpek Parlak )
b- Cabel Tex Royal ( Mat )

UYGULAMA
Cabel Tex Sistemi uygulanacak yüzeyin çok düzgün olması gerekmektedir. Bunu sağlamak için de Cabel Ultra İç yüzey düzeltme macunu kullanılmalıdır. Macunla yüzey düzgünlüğü sağlandıktan sonra yüzeyin emiciliğini gidermek, yüzeyi güçlendirmek için Cabel Star Astar ile astarlanmalıdır. Astarlama işlemi tamamlandıktan sonra Cabel Tex' in yüzeye yapıştırılması işlemine geçilebilir. Cabel Tex Yapıştırıcısı yüzeye rulo ile dolgun ve eşit bir şekilde sürülür. Cabel Tex cam elyafı beklemeden yapıştırıcı sürülmüş yüzeye konur ve uygulama malası ile kabarcık kalmayacak şekilde üzerinden geçilir.

NOT 1
Uygulama esnasında iki rulo Cabel Tex arasındaki kesim çizgisinin belli olmaması için desen çizgilerinin yapıştırma esnasında denk gelecek şekilde ayarlanması gerekmektedir.

NOT 2
Zayıf emici yüzeylerde, soğuk ve rutubetli yerlerde yapılan uygulamalarda, eğer sık dokunmuş cam elyaf uygulanacaksa, yapıştırma işleminden önce uygulama alanının mutlaka havalandırılıp kuruma işleminin hızlandırılması gerekmektedir. Cabel Tex cam elyafın yüzeye yapıştırılması işlemi tamamlandıktan bir gün sonra yüzey Cabel Tex Astar ile astarlanır. Astarlama işleminden bir gün sonra ise yüzey arzu edilen son kat boya ile boyanır. 
 
 
  SON KAT BOYA OLARAK
Cabel Tex - Satin veya Cabel Tex - Royal önerilir. Cabel Tex
Sisteminin her bir basamağında uygulanan ürünler kesinlikle solvent içermemektedir. Uygulama esnasında kullanılan araç, gereçler su ile temizlenebilir. Uygulama esnasında hava sıcaklığı +8 C' nin altında olmamalıdır
 
 
.
Cam textili yapıştırınız.
Spatula ile perdahlayınız.
Ek yerlerinde desen ağızlarının karşı karşıya gelmesine dikkat ediniz.
Astar ve 2 kat boya uygulayınız